91. Akt v zrcadle
Autor: Ladislav Kuklík
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 2004
Šířka: 76 cm, výška: 42 cm, rámování: 72 x 99 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč