V kleci

Autor: Jan Gabler
(1952 Bělá pod Bezdězem)

signováno uprostřed dole, pravý okraj natržen
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč