97. Duch věže
Autor: Pavel Novotný
signováno a datováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 19 x 15,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč