113. Krajina
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
Signováno a datováno uprostřed dole, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 8,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 19,5 x 10,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč