Pečeť

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 28/50, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 52 cm, výška: 60 cm, rámování: 83 x 70 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč