150. Pohled do údolí

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: suchá jehla, datace: 1952
Šířka: 33,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2024 20:49 SELČ

Zbývá: 7d 16h 49m 36s

Vyvolávací cena: 400 Kč