188. Nad mořem
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 24 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč