193. Zasněžená vrba

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)

signováno a datováno vpravo dole pod paspartou, vlevo dole číslováno 84/100, paspartováo, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1954
Šířka: 49 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 63 cm

Konec dražby: 21.07.2021 22:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč