195. Kompozice 5/200

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

lept na kartonu, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole 5/200
Technika: lept na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 49 cm

Konec dražby: 05.12.2017 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč