3. Modré světlo
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 21/40, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 49 cm, výška: 61 cm, rámování: 83 x 70 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč