3. Modré světlo

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 21/40, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 49 cm, výška: 61 cm, rámování: 83 x 70 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:02 SEČ

Zbývá: 10d 2h 5m 19s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč