33. Červená spirála
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Technika: akvatinta
Šířka: 46 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 61 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč