Kapka

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno uprostřed dole tužkou, vlevo dole číslováno 22/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu štítek MK galerie jIHLAVA
Technika: akvatinta
Šířka: 51 cm, výška: 60 cm, rámování: 83 x 70 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč