55. Kapka
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
Signováno uprostřed dole tužkou, vlevo dole číslováno 22/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu štítek MK galerie jIHLAVA
Technika: akvatinta
Šířka: 51 cm, výška: 60 cm, rámování: 83 x 70 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč