Pod mořem

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)

číslováno 74/100 a signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 43 x 32 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč