Brána

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 32/50, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu MK galerie Jihlava
Technika: akvatinta
Šířka: 51 cm, výška: 63 cm, rámování: 83 x 70 cm

Konec dražby: 10.12.2020 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč