Cesta do neznáma

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 15/60, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 50 cm, výška: 62 cm, rámování: 83 x 70 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč