Odraz

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 22/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu štítek MK galerie Jihlava
Technika: lept
Šířka: 51 cm, výška: 58 cm, rámování: 83 x 70 cm

Konec dražby: 10.12.2020 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč