61. Odraz
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 22/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu štítek MK galerie Jihlava
Technika: lept
Šířka: 51 cm, výška: 58 cm, rámování: 83 x 70 cm
Konec dražby: 10.12.2020 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč