Okénka v červeném rámečku

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 69/100, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 25 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 53 x 45 cm

Konec dražby: 10.12.2020 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč