65. Květ pro básníka
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 3/100, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 25 cm, výška: 29 cm, rámování: 53 x 45 cm
Konec dražby: 10.12.2020 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč