7. Ikarův pád

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec)

Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 11/50, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 50 cm, výška: 63 cm, rámování: 83 x 70 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:06 SEČ

Zbývá: 10d 1h 6m 7s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč