Přerov 2

Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1956
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 48 x 53 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč