138. Strom v krajině
Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 25 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 35 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč