23. Město v krajině
Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 61 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč