23. Zlomený strom v lese

Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)

signováno vlevo dole, zarámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 79 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 77,5 x 96,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč