517. Před deštěm
Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 75 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 91 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč