9. Pohled na rybník

Autor: František Hladík
(1887 Praha - 1944 Skála)

Signováno vpravo dole, rámováno.Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 26,5 x 33 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč