Pohled do krajiny

Autor: Jaromír Kunc
(1900 Humpolec - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 29 x 37 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč