Žena v šátku

Autor: František Hlavica
(1885 Vsetín - 1952 Vsetín)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 18 cm, výška: 28 cm, rámování: 54 x 42 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč