Florian

Autor: František Hlavica
(1885 Vsetín - 1952 Vsetín)

název, signatura a datace dole pod portrétem
Technika: kresba, datace: 1943
Šířka: 25,5 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 26.09.2023 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč