Zabijačka

Autor: František Hlavica
(1885 Vsetín - 1952 Vsetín)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rám lehce poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 95 cm, rámování: 110 x 91 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.04.2019 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč