59. Sedlák v kabátci
Autor: František Hlavica
(1885 Vsetín - 1952 Vsetín)
signováno a datováno vpravo dole,paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1933
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 57 x 45 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč