Berštejn

Autor: Jaromír Stretti-Zamponi
(1882 Plasy - 1959 Praha)

V levém spodním rohu je čitelný název díla Berštejn. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 10 cm, rámování: 20 x 26 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč