Pod hradem

Autor: Jaromír Stretti-Zamponi
(1882 Plasy - 1959 Praha)

Vlevo dole signatura kapitálkami. Signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 21 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 04.10.2021 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč