155. Zimní město
Autor: Jaromír Stretti-Zamponi
(1882 Plasy - 1959 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, Signováno a datováno vlevo dole v tisku, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: akvatinta, datace: 1910
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 41,5 x 39,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč