201. Pražský hrad
Autor: Jaromír Stretti-Zamponi
(1882 Plasy - 1959 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvatinta
Šířka: 12 cm, výška: 13 cm, rámování: 26 x 24 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč