Pražské střechy

Autor: Jaromír Stretti-Zamponi
(1882 Plasy - 1959 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 34 cm, výška: 34 cm, rámování: 64 x 54,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč