95. Pohled na Hradčany

Autor: Jaromír Stretti-Zamponi
(1882 Plasy - 1959 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, datováno a signováno v kameni vlevo dole, skvrny na papíru, nově paspartováno a zaskleno.
Technika: lept na kartonu, datace: 1911
Šířka: 34 cm, výška: 36 cm, rámování: 60 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2018 19:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč