211. Pohled na Prostějov přes Vrahovice
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 37,5 x 43 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč