22. Mostecká věž
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
signováno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1915
Šířka: 8 cm, výška: 14 cm, rámování: 25 x 17,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč