234. Přístav v Benátkách
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 29 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 47,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč