Hradčany

Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 60 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč