73. Hradčany
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
Signováno a datováno (1922) vpravo nahoře paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1922
Šířka: 16 cm, výška: 12 cm, rámování: 18 x 24 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč