Sv. Mikuláš

Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 49 x 39 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč