Kubíček - Dívka
signováno vpravo dole, opravovaný roh vlevo nahoře
Technika: tempera
Šířka: 21 cm, výška: 43,5 cm, rámování: volný karton
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.09.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč