Sedící chlapec

Autor: Karel Hruška
(1930 Praha - 2015)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1959
Šířka: 30 cm, výška: 47 cm, rámování: 52 x 34 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč