Portrét dvou chlapců

Autor: Gabriel Morvay
(1934 Polsko - 1988 Polsko)

signováno a datováno vpravo dole, signováno a datováno také na reversu na plátně
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 81 cm, výška: 100 cm, rámování: 111 x 93 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč