116. Horská krajina
Autor: Vilém Kavka
(1887 Kopidlno - 1972)
nesignováno, přisouzeno autorovi, nově rámováno, nově napnuto na napínací rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 72 cm
Konec dražby: 18.06.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč