12. Krajina
Autor: Jaroslav Paur
(1918 Kladno - 1987 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, mírně zvlněno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm, rámování: 51 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2019 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč