Ostrůvek na rybníku

Autor: Jaroslav Paur
(1918 Kladno - 1987 Praha)

Technika: olej na kartonu, datace: 1959
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 44 x 52 cm pošk. rám

Konec dražby: 22.07.2020 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč