Domek na Kladensku

Autor: Jaroslav Paur
(1918 Kladno - 1987 Praha)

Technika: olej na kartonu, datace: 1959
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 44 x 52 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč