Most Stará Hlína na Třeboňsku

Autor: Jaroslav Paur
(1918 Kladno - 1987 Praha)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1954
Šířka: 38 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 43,5 x 54 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 08.06.2020 20:19 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat