40. Most Stará Hlína na Třeboňsku
Autor: Jaroslav Paur
(1918 Kladno - 1987 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1954
Šířka: 38 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 43,5 x 54 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 08.06.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat